1. - Červená zpět na scéně

 

Můj deníku, moc jsi mi chyběl a tak se na tebe zase obracím ve chvíli, kdy potřebuji převést své myšlenky na papír.

Ehm, kde jsem to skončila minule? U Nebelvírskho výletu. No, asi přeskočím dny potom a nákupy. Moc se toho nedělo. A nebo dělo? Ani nevím, teď si na ty dny ani nemůžu vzpomenout. Každopádně, přišel čas, kdy se se mnou opět přestěhuješ jinam. 

Ano deníku, dnes ráno jsem opět z dna kufru vytáhla můj úhledně srovnaný rudý plášť, čekající jen na to, až si ho navléknu na ramena a projdu s ním branami hradu. Bohužel celá uniforma ještě musela počkat, než budu sedět ve vlaku a Londýn nebude daleko za mnou. Přišla do mé tašky a já i se svými kufry a optimistickou náladou zamířila z mého pokoje dolů do kotle. 

Dalo mi práci se zorientovat a najít mezi tím davem co tam byl, jakoby se konalo mistrovství světa ve famfrpálu, nějakou známou tvář. Odložil jsem kufry a šla se nadýchat ven na vzduch. Potkala jsem tam Natashu. Myslím deníku, že tu bude ještě nekolik dalších jmen, které tvé stránky nikdy nestřežily. Nicméně Nat je nová prvačka, která je opravdu fajn. Nejdřív jsem si na ni nemohla udělat názor, ale pak se mi nevím z jakého důvodu otevřela a je to skvělý člověk. Hlavně se máme o čem bavit! 

Šla hledat Katie Nolin a její přítomnost vystřídala Jen. Ne ta naše Jen z Nebu, ale Jennifer Claire. Jo, Vinina sestra. Teda, nevlastní. S tou je hrozná sranda a trochu mi připomíná Vin. Nevím jak a proč, ale připomíná. Trochu se v ní i vidím. Je stejně hezky střelená jako já *zubící se smajlík*.

Dovedla jsem jí na nástupiště a vrátila jsem se do Kotle. Tam jsem našla Marry.. teda, ona našla mě, protože já bych v tom davu nenašla nikoho ani kdybych byla policejní pes.

Ptala se, jestli už sedím s někým v kupéčku. Měla jsem sedět s Andym, ale nikde jsem ho neviděla, stejně tak Tam, Scar a Wenn, tak jsem řekla, že ne. Nakonec to dopadlo tak, že naše kupé bylo skoro plný *smějící se smajlík* 

Bylo nás tam sedm. Já, Marry, Tamsin, Wennys, Kayleen, Scarah a Jul, která se k nám připojila chvíli po odjezdu vlaku. Srandy rozhodně málo nebylo, ale nestíhala jsem věnovat pozornost všem. 

Lišácky jsem využila nerušené tmy v kupé, kteerou způsoboval tunel, kterým jsme projížděli a rychle jsem se převlékla do školní uniformy. Pozn.: Nepřevlékat se po tmě v plném kupé. Chudák Tamsin... myslím, že jsem jí dala pár facek když jsem se soukala do košile. 

Mimochodem deníku, Tamsin je jedna holka, se kterou jsem se seznámila také v kotli. Taky jde do prváku. Z těch prváků, se kterými jsem se seznámila je mi asi nejbližší. Opravdu hodně si rozumíme. Zpátky k věci..

Rozloučily jsme se s prvákama, kteří se vydali směrem k jezeru a já s Wennys a Marry jsme usedli do kočáru. 

Rychle jsme usedli do velké síně a sledovali rozřazování. Musím teda říct, že mě nenadchlo tak, jak jsem se na něj těšila. 

Nejvíc prváků dostal Havr... a taky sežrali i Scarah a Tamsin, což mě zklamalo asi nejvíc. Doufala jsem, že alespoň jedna z nich zavítá k nám do Nebelvíru. Takže ačkoliv jsem se celé léto.. nebo alespoň jeho konec... seznamovala s prváky, ani jeden, se kterým jsem si vytvořila nějaké přátelštější pouto nezavítal do Nebelvíru. Aspoň ti Holdenovci, Erasmus a Max jsou u nás, to mi alespoň zvedlo náladu! Jo a taky ty dvě dvojčata, se kterýma mě ráno seznámila Vin a za boha si nemůžu vzpomenout na jejich jména. No, to ale nevadí, stejně bych je nerozeznala. 

Konečně jsme se najedli a vydali se na kolej. Ještě jsem Shyamovi pohlídala skupinku Nebelvírských prváků u schodl, protože šel hledat Jamese. Heslo naštěstí nezměnili, takže se nemusím učit nový. 

Chvíli jsem čekala ve spolce, pak nám Marry rozdala kufry a já se vydala nahoru do patra do mého pokoje. Vylovila jsem klíčky a našla ten, jenž pasoval k našim dveřím. Otevřela jsem a koukla jsem dovnitř. Všechno tak, jak jsme to tu s Wennys nechaly, když jsme odjížděly. Zaplavil mě pocit štěstí a nostalgie. Hrozně mi to tu chybělo!

Tak zase příště deníku! A tentokrát z Bradavic ♥

Komentáře

-_-

Moc hezky napsané... Ten gif mi připomněl, že musím dodělat zápisek :D (opice!!! :D :P )

Re: -_-

Akorát já už to měla rozepsaný :D:P
Děkuju :D

A.C.

Pěkný, pěkný ... :D

Přidat nový příspěvek

*vidíš jednoduchý, černě obalený deník nadepsaný: Katie Vayne, Nebelvír.*

*Na zadní straně je od mladší sestřičky vidět obrys jednorožce*