2. ZÁPIS - Jsem opravdu sama? Můj první trapas.

To byl teda dneska den... Abych to vzala popořadě. 

Ráno jsem probudila, a to bych přece nebyla já, kdyby jsem si nedopřála ještě pár minut spánku..

Když jsem se konečně dokopala k tomu, abych vylezla z postele, líně jsem sešla do společenské místnosti. Rychle jsem všechny pozdravila a odebrala jsem se na své nejoblíbenější místo... takže do velké síně na snídani. 

Než jsem tam však došla potkala jsem Harweyho. Mračil se zrovna ve vstupní síni na kolejní body. Už jen asi 5 bodů a doženeme Havraspár! Snad se nám to povede. Trošku jsem se s ním zapovídala a to byla první chyba mého dne. Když Harwey odešel, s vítězoslavným výrazem na obličeji jsem se konečně vydala na snídani. Jo, ten výraz zmizel hodně brzo. V moment kdy jsem vešla do Velké síně jídlo ze stolu zmizelo. Několik sekund jsem tam stála z výrazem čirého zoufalství. Představ si deníčku před sebou tolik jídla a najednou zmizí! Vydala jsem se na moji druhou zastávku - KUCHYŇ.

Když jsem se vracela na kolej, poklidně jsem si šla na kolej, když v tom předemnou vyskočila nějaká kočka. Lekla jsem se tak, že kdyby mě nějaký mudla viděl, myslel by si že jsem viděla ducha... No, ona to byla vlastně pravda. Nebo to byla paní Norrisová?

Na koleji jsem se chvíli učila přeměny, které dnes byly náš jediný předmět.

Pak jsem se šla ještě projít kolem chodeb a zaskočila jsem na oběd, který jsem tentokrát naštěstí stihla. 

Celý den jsem byla sama, protože Wennys měla ještě něco zařizovat a měly jsme se sejít až na přeměňování. Měla jsem hodně času na přemýšlení a jak jsem tak před obědem seděla tak jsem si něco uvědomila. Když tu není Wennys, tak si vlastně nemám s vůbec nikým povídat. Ovšem kromě El a Dannyho, které semtam potkám ve spolce, ale není to ono. Samozřejmě jsou tu ještě ostatní nebelvírští, ale je to takové.... divné. Jako prvák si mězi nimi přijdu strašně malá a nerozumná.. což taky jsem. Je to jako by tu už byl kolektiv a ten byl obmotán plotem, který nikoho nepouští a já se i přesto snažila kolem toho plotu pořád běhat a hledat skulinku. Na začátku roku byli strašně přátelští a hodně jsme si s nima povídali, ale teď je spíš pozdravím a radši jdu. Nevím, možná je to proto že jsou starší, a nebo prostě proto, že je se mnou něco špatně. Připomíná mi to školku, do které jsem nastoupila kvůli přestěhování později, a nemohla jsem si tam najít kamarády. Do konce školního roku už ani moc nezbývá a já se tu pořádně kamarádím jenom s Wennys a Eleanor. Je to trochu smutný.  Sice jediný starší nebelvírští se kterýma se semtam bavím je Amai a James, ti jsou moc hodní, ale kdo ví, jestli mě berou jako kamarádku a nebo jako malé zmatené lvíče, které potřebuje pomoc. Vin mi taky příjde hrozně milá, jenže to je podobné jako James a Amai, hrozně moc bych se s ní chtěla spřátelit, ale nejspíš mě bere jako malého člena KSaS kterému prostě má pomoct, ikdyž doufám že ne.

Poznámka: Najít si pořádného kamaráda do konce školního roku.

Na přeměny se ke mě připojila Wennys. Já a ještě Harwey z Havrasáru jsme se nechali vyzkoušet. Dostala jsem V jak z teorie tak z praxe, z čehož jsem byla nadšená. Snad nám to pomůže proti Havraspáru. 

A teď to nejhorší.. Po přeměnách jsme měli mít KSaS. Přeměny se nám trochu protáhly a já myslela že přijdeme pozdě. No a tak jsem hned jak přeměňování skončilo vystartovala dolů do sklepení. Ani jsem si nevyšimla že už jsem u klubu a vlétla jsem do učebny. Musela jsem zčervenat jako rajče. Byli tam jenom Vin a Peter a .. líbali se. Hned jsem se otočila a začala se omlouvat a odběhla jsem pryč. Srdce se mi rozbušilo jako zvon. Počkala jsem až mě dojde Wennys a pak klub začal. 

Bylo to  super jako vždy. Nejdřív jsme si procvičovali souboje a pak nám Vin s Peterem pomohli s kouzlem do OPČM. Nevěděla jsem že před tím musím mít nacvičené a pořádně zvládnuté ještě dvě předešlá kouzla. 

Sice to do OPČM ještě neumím, ale na tom zbylém jsem zapracovala. Snad to zítra zvládnu!

No,to jsem se vypsala. Ale nemůžu říct, že když jsem napsala své pocity na papír, že se necítím lépe.

P.S.: Ještě teď jsem červená tak, že ladím s nebelvírským ložním povlečením... vážně.

 

Komentáře

Zmatené lvíče

Pěkný zápis, zas jsem se dozvěděla něco, co má postava netuší....
K tomu kolektivu: i když bude Katie kamarádka, asi v ní stále z části uvidí to zmatené lvíče... ale co já vím, třeba ne :)

Re: Zmatené lvíče

Děkuji:)) A ano, asi máš pravdu, stejně jako nejmladší člen rodiny bude vždy nejmladší, i když mu je třeba 20 :D já jenom doufám, že tenhle post převezme jiný prvák :D:)

Komentář

Cos to z nás, chudáků Nebelvíráků, udělala? :D Já si náhodou nemyslim, že by tam byl nějakej plot a finálně utvořenej okruh přátel, my jsme hodně kamarádští :P :D
A zápis se mi líbí :)

Re: Komentář

No promiň :D neboj, Katie se do příště polepší!:D a děkuju :D:)

Nebel

Není pravda, že tě nechceme pustit do kolektivu :) Zkus se někdy vecpat do flašky během víkendu (to se hraje nejdéle :D ) a nebo prostě jen přisednout a zajímat se :) Jen u Marry si to musíš vytipovat, mno.. :D Však to znáš, je náladová...
A jinak pěknej zápis :) Jsem ráda, že je někdo další z Nebelu, kterej píše zápisy :) Tak snad ti to dlouho vydrží :)

Re: Nebel

Neboj:D já taková vtěrka to někdy určitě zkusím! ^^ :D
A moc děkuju i za takovej komentář :)!
No řekla bych že mi to vydrží dlouho, mě totiž strašně baví psát :D *zazubila se*

Re: Re: Nebel

Super, už se těším! ^^ :D
A to jsem ráda, že budeš psát dlouho :D Těším se na další zápis

Re: Re: Re: Nebel

kasli na nebel, vtirni se ke Kendrickovi, to je vetsi sranda :D

Re: Re: Re: Re: Nebel

Opovaž se, Katie :-D To tě Marry zavrne hned :-D Ale ne, je to tvoje volba :-)

Re: Re: Re: Re: Re: Nebel

:D :D nebojte ona to stejne zas takova slava neni mit Katie za kámošku:D takovej ukecanej člověk

Přidat nový příspěvek

*vidíš jednoduchý, černě obalený deník nadepsaný: Katie Vayne, Nebelvír.*

*Na zadní straně je od mladší sestřičky vidět obrys jednorožce*