6. - Z NEJHORŠÍHO VENKU

(omlouvám se všem, ale neměla jsem na hru skoro vůbec čas, kvůli osobním věcem :( moc jste mi všichni chyběli!:) )

https://www.youtube.com/watch?v=scd-uNNxgrU

Spánek, probuzení, zdlouhavá cesta do klubu lektvarů, uvaření bolesalu a nekašlivce, zdlouhavá cesta zpět na pokoj, vypití lektvarů a pokoušení se usnout.

Tak proběhlo posledních pár mých týdnů. Nevím, jestli jsem byla opravdu nemocná, nebo jestli jsem se prostě z toho všeho cítila tak naprosto pod psa. Prostě mi bylo zle a nejradši bych se zamotala do tuny peřin a spala dál. Zameškala jsem toho spoustu a skoro nikoho jsem nepotkala. Až na Wennys, která taky onemocněla a tak mi alespoň dělala společnost, při našem ležení v posteli. 

Ale snažily jsme si naši nemoc zpříjemnit. Hrály jsme pexeso, slovní fotbal, karty a spoustu dalších her. Kdybych byla celou dobu sama, asi bych zešílela. Pokud už jsem nezešílela už dávno. 

Sakra, za týden jsou zkoušky a já neumím naprosto nic. Jsem zvědavá, jak to zvládnu. Nejsem si ani jistá, zda mi jdou pořád kouzla z prváku. A nejsem neinformovaná pouze ohledně učiva, ale taky jsem dlouho s nikým kromě Wenn nemluvila. A vzhledem k tomu, že se taky z pokoje nehnula, není příliš spolehlivým zdrojem informací ze světa za těmi hnědými dveřmi. 

Co se všechno asi mohlo stát? Kolik máme vůbec bodů? Snad to lidi dohnali, ale s Maxem v nebelvíru o tom dosti pochybuji. Vlastně mi ani nevadí, že jsem je tak dlouho neviděla. Potřebovala jsem chvíli (možná delší) pro sebe, abych si uspořádala myšlenky. Bylo to fajn. Ale teď to učivo... :( 

A taky budou prázdniny! Nemůžu se dočkat rodičů! Tak moc mi chybí máma a táta. Ta možnost si večer posedět u večeře a poptat se, jak se měli v práci.. a Orfea a Orianna mi taky moc chybí, moje malé sestřičky ♥ Mimochodem, máma psala, že vyhráli taneční soutěž! Jsem ráda, že jim to tak jde a že je to tak baví. Ale lituji toho, že jsem to neviděla na vlastní oči... další nevýhoda Bradavic.. ale brzo se s nimi uvidím! 

KOMENTÁŘE

-

:D Všichni ti chybí až na Andyho :D Jak milé...

.

Dvojče mi ožilo! :3 Skvělé

Přidat nový příspěvek

*vidíš jednoduchý, černě obalený deník nadepsaný: Katie Vayne, Nebelvír.*

*Na zadní straně je od mladší sestřičky vidět obrys jednorožce*