9. ZÁPIS - Sbohem hrade, vítej Kotli

(jen tak pro efekt - https://www.youtube.com/watch?v=qkP6Tf79UrM )

Sedím tu, obklopena čtyřmi stěnami, po levé ruce slyším tiše a pravidelně oddechující Wennys, která už upadla do spánku. Je to nezvyk, přemístit s z našeho malého pokoje do ještě menšího, velikosti kumbálu. Chybí mi tu červené povlečení a možnost sejít do spolky a pobavit se s ostatními. Vzpomínám, jak jsem poprvé uviděla Bradavice a chtěla jsem hned domů. A teď? Nemůžu si zvyknout na to, že tam nejsem. Jo, kotel je krásný a můžu tu potkat spoustu lidí, ale není to ono. Ale spousta lidí taky není nejlepší, třeba dneska jsem si spletla Giana s Vin a řekla jsem mu 'ahoj Vin'... Katie jako nebelvírské ložní povlečení podruhé, jéééj...

Aby tu nebyly žádné nesrovnalosti, začnu asi od rána, kdy se předával pohár.

Přede vším na mě ještě čekala záludná zkouška z lektvarů, ze které jsem měla asi největší strach. Nakonec se ukázalo, že jsem teorii i praxi zvládla na V, jak jsem později zjistila. 

Když jsem se na pokoji z trucu strojila do  černých šatů a černého pláště, přiběhla za mnou Wennys a křičela mi do ucha, až mi z toho praskaly bubínky. Sdělila mi tu úžasnou zprávu, že nebelvír vede o 18 bodů. Podle mých výpočtů to znamená, že nám za něcosi přičetli 30 bodů! Začala jsem skákat do vzduchu a hned jsem to zaběhla říct Marry. Byla zaskočená stejně jako já. Sešli jsme se ve spolce, aby jsme mohli udělat vítězný příchod do vstupní síně. Stejně nás potom poslali pro uniformy, tak jsme si ten příchod střihli dvakrát. KLAPKA, KAMERA, AKCE.

Přišla chvíle, kdy jsem si šla pro vysvědčení. Zrovna když jsem stála před Senterkou, jsem si všimla, že můj pramen, který mi semtam visí před očima, je červený. Haha, jak vtipné mi obarvit vlasy na červeno. Ale nevadí, čím víc kolejních barev tím lépe. Shyam si přebrál náš pohár a my se kochali jeho krásou a leskem. 

*obrázek několika lidí u stolu, jedna osoba má vybarvené červené vlasy, ze stropu visí nebelvírské vlajky a na stole je pohár*

 

Pak nás čekala trochu nepříjemnější věc. Rozhodla jsem se vrátit do spolky, ale do té jsem stejně ještě dlouho nedošla. Nějací závistivci nám totiž před kolej naskládali pasti. A dovnitř samozřejmě taky. 

Takže i když jsem si sbalila už tři dny před odjezdem, úklidu na poslední chvíli jsem se stejně nevyhnula. 

*další kresba Kat(tentokrát už se svými kaštanovými vlasy), Davida a Fowler stojící před vchodem do spolky*

Po úklidu který se podobal tomu, který mudlové dělají na jaře jsme si ještě všichni povídali ve spolce a pak jsme všichni odešli na pokoje, strávit poslední noc tohoto školního roku v tom úžasném hradě.

Ráno jsem si přivstala a ještě vše zkontrolovala. Už tehdy mne tížil pocit, že na dva měsíce opouštím hrad. 

Zanechala jsem kufr ve vstupní síni a nasnídala se ve Velké síni. Nikdy mi nepřišla tak velká a prázdná jako to ráno. 

Takový nezvyk vidět všechny ve všedním oblečení, s kufry a klecemi. Pomohla jsem Amaiovi s klecí, protože měl dva kufry a tři klece.. nebo jak. Než jsme se vydali ke kočárům nás ve spolce ještě zastihla Senter s Thorinsonem. Shrnuli školní rok a obdarovali nás košíky plnými sladkostí, jako odměnu za výhru. 

U kočárů jsem potkala Vin. Wen někde lítala a ani ve vlaku nebyla, typická ona. Jela jsem s Vin kočárem a zkrátily jsme si cestu povídáním. 

*namalovaný kočár a v něm sedící dvě osoby*

Ve vlaku jsem se mírně dezorientovala. Nemohla jsem najít nikoho koho znám, protože byl až moc velký. 

Slyšela jsem, jak se zavřely dveře a tak jsem otevřela první kupé, které mi bylo nejblíž. Seděl tam nějaký kluk a koukal na mě. Zeptala jsem se jestli tu je volno a přikývl. Sedla jsem si naproti němu a představil se jako Andrew Connel. Byl moc fajn. Měl zvláštní oči, takové.. nevím jak je popsat, ale v dobrém slova smyslu. 

Připojila se k nám i dívka, kterou jsem znala od vidění, Victorie Clinton. Vím, že kamarádí s El, tak jsem myslela, že bude fajn. A nespletla jsem se, je opravdu moc milá. Je sice z Havru, ale to ničemu nevadí, nekoukám na lidi jako na barvy které mám a nemám ráda. I když ano, někdy se předsudkům neubráním.

Hezky jsme si povídaly a Andy spal. V půlce cesty se k nám připojil Artair. Byla jsem ráda, že vidím známou tvář. No.. známou.. tak se to asi říct nedá, protože ho ještě moc neznám, ale za přítele bych ho pravděpodobně označila. Také vypadá mile.. a ty oči. Myslím, že chodí s Annou z prváku. Teda, nejsem si tím jistá, ale během zkouškového týdnu na ni skoro po každé zkoušce čekal před učebnou, tak to tak vypadalo. Ale kdo ví, třeba jsou jenom hodně dobří kamarádi.

Podělila jsem se s mými novými přáteli (doufám, že se z nich stanou přátelé) o několik mých cukrovinek a užívali jsme si jízdu. S Artem jsem pak došla do kotle a čekala na kufry. 

Andy je fakt vtipný. Házeli jsme po sobě pohledy pokaždé, když si šel Gian pro kufr. Napadlo nás, že by měli mít ti brigádníci dvě truhly. Jedna pojmenovaná studenti a druhá Gian, haha, byla to fakt sranda. 

Zjistila jsem, že je také z Havraspáru. No, Vic a Andy jsou prostě příklady toho, že rivalství mezi kolejemi není nutné. 

*namalovaný obrázek Nebelvírského a Havraspárského znaku* 

Ubytovali nás s Wennys do toho kumbálu, přestaveného na pokoj, ve kterém teď jsem a píšu do tebe. Mimochodem, Wenn přijela těsně před odevzdáním všech kufrů, Gianových i těch ostatních.

Neváhaly jsme, a hned jsme se vydaly dolů do Kotle. Je to taková provizorní společenská místnost. No a tam jsem si spletla Giana s Vin.. Potkaly jsme Jamese a ten nám dal přečíst svoji skvělou básničku o Nebelvíru. Řekla bych, že ta je jeho nejpovedenější! Musím si ji rozhodně opsat! 

Vin nás potom vytáhla na ryby. Musím napsat, že mi to teda ze začátku nešlo, ale pak jsem chytala o sto šest. Zítra mám jít v plánu znova. Je to hezké klidné místo, můžu si tam sundat boty, namočit nohy a rybařit při tom. Třeba tam i někoho milého potkám. 

Večer se k nám přidala Marry a přišel se s námi rozloučit Art. Odjíždí za rodiči a vrátí se až na konci prázdnin. Škoda že tu nebude, chtěla jsem ho lépe poznat a přidat ho na seznám mých moc dobrých přátel.

Už jsem byla utahaná a ruce mě začaly bolet a tak jsem se vrátila sem na pokoj. To je asi všechno, doufám že jsem na nic nezapomněla. Už se nemůžu dočkat až skončí prázdniny a já se zase vrátím do školy, doufám že s více přáteli. 

*koukla na hodinky* Teda, ten zápisek mi trval dlouho a už mě taky bolí ruka. Tak zatím ahoj deníčku a uvidíme se zase, až se stane něco, co bude stát za zapamatování.

 

Komentáře

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The men's prostate is an essential portion of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The men's prostate is situated just in front of the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient to the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, also called prostatitis, is easily the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years of age. Infections of the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of most varieties of prostate infection. It is caused by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of the particular defect inside the gland as well as the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be a result of trauma for the urinary tract or by infections from the rest in the body. A patient may feel testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal in the prostate defect as well as the employment antibiotics and NSAIDs to take care of the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not to establish the sources of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective diet is important. These are some in the actions to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for health and wellness and this will also maintain your urinary track clean.

2. Some studies suggest that a few ejaculations per week will prevent cancer of prostate.

3. Eat steak in moderation. It has been shown that consuming over four meals of beef per week will increase the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most significant measure to consider to make certain a wholesome prostate is to go for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you must choose prostate examination one or more times a year.

.

Milé čtení. Je vidět, že Katie je spokojená a šťastná holka. P.S. Mohla jsi tam dát ten Griffinclaw obrázek ;) úplně by se tam hodil

Re: .

Děkuju:) to taky je.
No jó, vůbec mě to nenapadlo :D tak třeba někdy příště

Názor

Je to veľmi pekne napísané. Neviem, či tu je hodnotenie, ale nidke som si nevšimol, ale dal by som ti 5 hviezdičiek :)

Re: Názor

Jé, moc děkuju^^ Já bych tvému deníku dala taky 5 hvězdiček, možná i 50 :DD (jj vm že to nejde, nějak bych to udělala, pšt)

Přidat nový příspěvek

*vidíš jednoduchý, černě obalený deník nadepsaný: Katie Vayne, Nebelvír.*

*Na zadní straně je od mladší sestřičky vidět obrys jednorožce*